Pizzeria Gino

Pizzeria Gino powstała w 2012 roku w Tuszyn lesie i jest to dwunasty pozytywny rok funkcjonowania. Z Założenia w naszej ofercie wiodącym produktem jest pizza w dwóch segmentach: polska oraz tradycyjna włoska. Od pierwszego dnia działalności sami sprowadzamy wszystkie oryginalne produkty z ekologicznych regionów Toscanii we Włoszech. Stąd też najwyższej jakości składniki pozwalają zachować najwyższe standardy w połączeniu z naszą wiedzą w oferowanych przez nas pizzach. Dlatego też stanowimy gwarancję dla włoskiej tradycji.

Posiadamy własne receptury zarówno na ciasto polskie jak i włoskie, które są świadectwem naszej jakości, a dobierając odpowiednio włoskie składniki tworzymy różnorodne pizze, które posiadają indywidualny smak oraz charakter. Dlatego też jesteśmy zaprzeczeniem na jej temat. W naszym wydaniu jest ona produktem wykwintnym w smaku oraz estetyce. Niewątpliwie nieoceniony wpływ na zadowolenie naszych wiernych klientów ma stały, kreatywny i dobrze rozumiejący się zespół ludzi. To dzięki ich pasji możemy spełniać z dużym powodzeniem oraz zaspakajać pragnienia i potrzeby Państwa.

Najprawdopodobniej najlepsza pizza w mieście!

Jesteśmy jedyną pizzerią w Tuszynie oferującą prawdziwie włoską pizzę oraz wysublimowane sałatki. Drugim wiodącym produktem są kanapki a wśród nich przede wszystkim: kebab w bułce oraz tortilla. Oryginalność tych produktów zapewnia nam tureckie pieczywo sprowadzane z Niemiec, jak i sosy codziennie robione na miejscu na bazie receptur i składników tureckich.

Nie zapominamy również o osobach dbających o dietetyczny styl żywienia. Mamy dla nich oprócz lekkich pizz włoskich, nową gamę zdrowych sałatek, między innymi: z łososiem, tuńczykiem, truflami, karczochami, chrupiącymi szparagami, serami i dojrzewającymi wędlinami.

Niewątpliwie w naszej pracy bardzo cenna są Państwa uwagi i sugestie z pomocą, których działalność nasza staje się twórcza a Państwu pozwala z niej czerpać mnóstwo niezapomnianych doznań kulinarnych.

projekt i wykonanie: GarczyńskiDesign